Rutnicki Cup 2019

To już 14 edycja Rutnicki Cup 2019, turnieju amatorskiego do którego może zgłosić się każdy. W zawodach biorą udział zespoły dwuosobowe, które mogą wystąpić tylko w jednej z pięciu eliminacji. Cztery pierwsze pary poszczególnych eliminacji zagrają w Wielkim Finale, który odbędzie się 28 lipca w Zbąszyniu i będzie rozgrywany systemem brazylijskim.

Zapisy na mecze eliminacyjne trwać będą od godz. 9:30 a już o godz. 10:00 rozpocznie się pierwszy mecz.

Turniej ma już 13-letnią tradycję i renomę. W tym czasie wzięło w nim udział prawie 4,5 tysiące zawodników – nie tylko z Wielkopolski. Zawodnicy przyjeżdżają z najodleglejszych zakątków Polski m.in. z Dolnego Śląska, z Warszawy, ze Szczecina. Atmosfera, która towarzyszy turniejowi jest fantastyczna. Potwierdzają to sami siatkarze, którzy grają nie tylko dla nagród.

W tym roku odbędzie się 5 eliminacji – 13 lipca w Wolsztyn, 14 lipca w Obornikach, 20 lipca w Pniewach i 21 lipca w Chrzypsku Wielkim oraz 27 lipca w Sierakowie.

28 lipca na plaży w Zbąszyniu spotkają się najlepsi siatkarze plażowi z całej tegorocznej edycji Rutnicki Cup 2019.

Miejsca eliminacji oraz harmonogram:

13 lipca – Wolsztyn – Plaża Miejska

14 lipca – Oborniki – Kąpielisko Miejskie 

20 lipca – Pniewy – Łazienki Miejskie 

21 lipca – Chrzypsko Wielkie – Teren nad jeziorem

27 lipca – Sieraków  – Teren ośrodka sportu i rekreacji w Sierakowie

28 lipca – Wielki Finał w Zbąszyniu

Wszystkich serdecznie zapraszamy !!!PLAKAT2019

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Powiat Międzychodzki, Powiat Nowotomyski, Powiat Obornicki, Powiat Szamotulski, Powiat Wolsztyński. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.