Poseł Jakub Rutnicki startuje do Europarlamentu

No i stało się! Dziś mogę już oficjalnie potwierdzić ,że będę miał zaszczyt wystartować z list Koalicji Europejskiej w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego! W pierwszych słowach chcę serdecznie podziękować swojemu koledze Adamowi Szejnfeldowi za wspaniałą pracę na rzecz Wielkopolski przez ostatnie 5 lat w Parlamencie Europejskim.

Dlaczego podjąłem taką decyzje? Jestem Posłem z dumnej Wielkopolski , który każdego dnia stara się przeciwstawiać niszczeniu przez Pis naszej Ojczyzny. Przez 14 lat pracy poselskiej moim najważniejszym zadaniem jest praca na rzecz naszego, rodzimego regionu. Dla mnie posłowanie to przed wszystkim solidna i dobrze wykonana praca blisko ludzi:
-aktywności w terenie,
-dziesiątki zrealizowanych inwestycji sportowych,
56848118_1262312770592829_6516487212291325952_nuśmiech naszych dzieci gdy otwieramy kolejne nowe boisko,czy nową szatnię,
🇪🇺szkolenia z pozyskiwania funduszy unijnych i sportowych.

To moje doświadczenie i energię do działania chcę wykorzystać w pracy w Parlamencie Europejskim. Pozyskiwanie funduszy unijnych na rzecz Naszej Wielkopolski będzie dla mnie najważniejsze! Do wyborów nie zostało dużo czasu, każdego dnia będę aktywnie i z wielką energią zabiegał o Wasze poparcie. 🇪🇺🇵🇱
Wielkopolska w moim sercu , wielka duma z naszej tradycji i historii . Jeśli możecie wspierajcie mnie w tej kampanii i wielki projekt Koalicji Europejskiej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Powiat Chodzieski, Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki, Powiat Grodziski, Powiat Międzychodzki, Powiat Nowotomyski, Powiat Obornicki, Powiat Pilski, Powiat Szamotulski, Powiat Wągrowiecki, Powiat Wolsztyński, Powiat Złotowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.