Upalny Finał Rutnicki Cup w Zbąszyniu

Wielki Finał Rutnicki Cup 2017 dobiegł końca. W Zbąszyniu spotkały się 24 najlepsze pary z 5 eliminacji. Wiele spotkań było bardzo zaciętych i stało na najwyższym poziomie. Kibice mogli podziwiać siatkarskie zagrania i walkę o każdą piłkę. Najlepsze 12 par otrzymało nagrody finansowe i puchary od burmistrza Zbąszynia.

Mecz o III miejsce to popis siatkarskiej gry pary Matyja/Szczepanik z parą Groszek/Kowalik. Jak się później okazało to był jedyny mecz o stawkę. Pierwsza para przyjechała do nas z Głogowa i Krakowa a druga para z Rzeszowa. To pokazuje, że grają z nami zespoły z całej Polski. Trzecie miejsce zdobył Michał Matyja i Karol Szczepanik. Czwarte dla Piotra Groszka i Artura Kowalika.

Tomasz Wierzbicki i Dariusz Tkaczuk oraz Adrian Sdebel i Dawid Ogórek to zdecydowanie dwie najlepsze pary Wielkiego Finału w Zbąszyniu. Para Sdebel/Ogórek w zeszłym roku zajęła drugie miejsce i w tym roku również stanęła na drugim stopniu podium. Niestety kontuzja Adrian Sdebla już na początku seta spowodowała, że zwycięstwo przypadło parze Tomasz Wierzbicki i Dariusz Tkaczuk.

Podkreślić trzeba fakt, że wszyscy zawodnicy grali prawie w 30-stopniowym upale i zmęczenie niektórych par było ogromne.

Gminie Zbąszyń w szczególności Panu Burmistrzowi i Dyrektorowi Zbąszyńskiego Centrum Sportu należą się ogromne podziękowania za organizację Wielkiego Finału.

Oto zwycięzcy Wielkiego Finału: 1 miejsce – Tomasz Wierzbicki Dariusz Tkaczuk 2 miejsce – Adrian Sdebel i Dawid Ogórek 3 miejsce – Michał Matyja i Karol Szczepanik 4 miejsce – Piotr Groszek i Artur Kowalik

Zwycięzcom gratulujemy !!!Zbąszyń

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Powiat Nowotomyski, Rutnicki CUP. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.